השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סידורי הושבה לחתונה 

לוגיסטיקה של חתונות כוללת תחומים רבים ומגוונים אשר דורשים התייחסות, כך גם סידורי הושבה לחתונה. חברת דניאל מאור ניהול והפקה תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע ביצירת סידורי ההושבה בצורה הנכונה, זאת גם בהושבת האורחים במהלכו של האירוע עצמו. השילוב בין מקצועיות ללא פשרות לניסיון עשיר בתחום הפקת החתונות מעניק לחברתנו את היכולת לארגן כל לוגיסטי בצורה המיומנת והמדויקת אשר תוסיף ליצירתו של אירוע מיוחד ובלתי נשכח.

סידורי הושבה לחתונה – ככה עושים את זה בצורה נכונה

בניגוד לדעה הרווחת, סידורי הושבה לחתונה אינם חייבים להיות משימה מייאשת. עקבו אחר החוקים הבאים והיעזרו בשירותיה של חברה מקצועית ותוכלו להשתלט על מטלה זו במהירות ובקלות.

  • מומלץ לבצע חלוקה ראשונית של האורחים על פי קטגוריות שונות – חברים מהעבודה, חברים של ההורים, משפחה רחוקה מחו"ל, חברים מהצבא או מהלימודים וכיו"ב.
  • אמנם בוודאי תרצו להושיב את המשפחה הקרובה ממש לידכם וקרוב לרחבה, אך חשוב לזכור כי גם סבתא וסבא ישבו שם ואולי לא יקבלו בצורה טובה את הרעש וההמולה. על כן, מומלץ להושיב דווקא את החברים הקרובים בקרבה הרחבה ואת המשפחה המבוגרת לאזור שקט יותר אך כזה שיאפשר לכם גישה נוחה לכל מקום שירצו.
  • וודאו להשאיר מקום פנוי רזרבי אחד בשולחן, או לכל הפחות בחלק מן השולחנות. הדבר יהיה משמעותי בשעה שיגיעו אנשים עם בן זוג במפתיע או במידה ובני הדודים החליטו לצרף לחגיגה ילד נוסף ברגע האחרון.
  • זכרו להתחשב גם בהורים עם פעוטות. אמנם הפעוט לא תמיד יזדקק לכיסא לצד השולחן, אך ההורים יעריכו את המקום הפנוי לעגלה.
  • וודאו כי ביום האירוע כל אחד מהאורחים יהיה מודע למספר שולחנו ולמיקום שלו. הדבר יחסוך בלבול רב. וודאו כי כל שולחן יהיה מסומן במספר הנכון ובמידת הצורך הוסיפו פתקים עם שמות האורחים.

חתונה מהחלומות

חברת דניאל מאור ניהול והפקה תוכל לסייע בהפקתה של החתונה עליה תמיד חלמתם, החל מסידורי האורחים והפרחים, ועד לעיצוב האולם והתאורה המושלמת.

שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה