השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

הפקת אירועים עסקיים בצפון

לאורך השנים האחרונות, מתקיימים מגוון אירועים עסקיים; אירועים הפונים לעובדי החברה וללקוחותיה. בין אם לצורך גיבוש העובדים, מתן תעודות הצטיינות, הרמות כוסית, כנסים שיווקיים, מסיבות קוקטייל עבור לקוחות חשובים מחו"ל וכן הלאה – כדי לוודא כי הפקת האירוע וניהולו מתבצעת על הצד הטוב ביותר יש לפנות אל חברת דניאל מאור ניהול אירועים . חברה זו משתפת פעולה עם מגוון לקוחות עסקיים ופרטיים באזור הצפון. כמו כן, עובדיה של חברה זו ילוו אתכם מההתחלה ועד הסוף – תוך התאמת הפתרונות היצירתיים ביותר לאירוע, כמו גם מענה מקיף על מגוון הדרישות הלוגיסטיות.

 

להפיק אירוע מוצלח – שלב אחר שלב

מתכננים ימי כיף לחברות ? ברצונכם להפיק כנס מקצועי? בין אם מדובר באירוע עסקי כזה או אחר באזור הצפון, כדי להתחיל במלאכת ההפקה כראוי יש לשתף פעולה עם חברת דניאל מאור ניהול והפקה. לאורכו של שיתוף פעולה זה, יהיה עליכם לפעול בהתאם למספר שלבים עיקריים. כמו מה למשל? נציין את חלקם כעת:

  • ראשית כל, יש צורך באפיון האירוע: מיהם האנשים אותם תרצו להזמין לאירוע? את עובדי החברה ואת משפחותיהם? את לקוחות הארגון? ומהי אורכה של רשימת המוזמנים? בהתאם לתשובה, ניתן יהיה להתקדם לשלב הבא.
  • כעת, חשוב לבחור בלוקיישן עבור האירוע – כאשר אנו ממליצים על קיום אירועים מיוחדים בטבע. בין אם מדובר בלב היער, חוף הים או על רקע נוף עוצר נשימה אחר – על המקום להתאים לאופי האירוע כמו גם לכמות האנשים שתגיע.
  • לצורך הפקת אירוע בטבע, יש צורך בהשגת האישורים הרלוונטיים. כמו כן, מומלץ להרכיב תפריט אוכל מרשים, קו מוזיקלי שילווה את המעמד לצד היבטים נוספים – תוך יצירת קשר עם הספקים הרלוונטיים.

 

ליצור אירוע בסטנדרט גבוה

תכנון והפקת אירועים עסקיים מרשים ומעורר השראה הוא לא עניין של מה בכך ודורש מומחיות רבה. במילים אחרות, כדי שניתן יהיה ליצור אירוע מרשים ובסטנדרטים גבוהים כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת דניאל מאור ניהול והפקה. בהצלחה!

שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה