השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

ניהול אירועים 

חברת דניאל מאור ניהול והפקה מתעסקת בתחום הפקות האירועים זה למעלה מ- 5 שנים. החברה הוקמה על ידי דניאל מאור, בוגר קורס ניהול עיצוב והפקת אירועים במכללה העסקית של לשכת המסחר תל אביב והמרכז.

חברתנו מתמחה בהפקתם של כל סוגי האירועים, בין אם מדובר באירועים פרטיים כמו חתונות וימי הולדת או אירועים עסקיים. זאת לרבות אירועי חברה, הפקת כנסים, ימי גיבוש לעובדים ועוד. תחום הפקות האירועים מעניק לחברתנו את ההזדמנות לקחת חלק פעיל באירוע שלכם ולוודא כי כל פרט בו יתבצע בצורה המקצועית ביותר. כך אתם תוכלו להימנע מהתעסקות במטלות מתישות שונות.

מקצועיות החברה מתבטאת בהפקת אירועים פרטיים ועסקיים בהתאמה מלאה לצרכים שלכם ותוך אפיון מדויק של האירוע. חברת דניאל מאור ניהול והפקה, מקפידה על התאמת הפתרונות היצירתיים והאיכותיים ביותר בעבור כל צורך של האירוע או של האורחים בו. כך אנו משלבים בתהליך העבודה הרבה מאד סגנון, טעם ואיכות ללא פשרות.

המחויבות והתשוקה לעולם האירועים השונים מובילים את חברתנו אל גבהים חדשים של מצוינות ומסייעים ביצירתם של האירועים המיוחדים והבלתי נשכחים, זאת גם במידה ובחרתם לערוך את האירוע בחיק הטבע, על הר, בלב היער או מול הנוף העוצר נשימה של הים.

אנו מזמינים אתכם לפנות אל חברתנו עוד היום וליהנות משירות וליווי צמוד בכל שלב של תכנון והפקת האירוע. אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך תהליך העבודה, החל מפנייתם הראשונה ועד ליום האירוע עצמו. זה תוך שימת דגש רב על אמינות, יושר ועבודה בשקיפות מלאה מול הלקוח בכל שלבי התהליך.

תחום עיסוקה של חברת דניאל מאור ניהול והפקה הוא ניהול אירועים והפקתם בצורה המקצועית ביותר ובהתאמה מלאה לצרכיו של כל לקוח. פנייה אל חברתנו מבטיחה כי האירוע הבא אותו אתם רוצים לארגן, יהיה המיוחד והמרשים ביותר. זאת בין אם מדובר על אירוע פרטי כמו חתונה או בר מצווה, ובין אם מדובר על אירוע עסקי כמו ערב גיבוש לעובדים או אירוע השקה לרגל מוצר או שירות חדש.

ניהול אירועים בהתאמה מיוחדת לכל חגיגה

כל אירוע הוא מעין סיפור ייחודי אשר האורחים זוכים לחוות אותו ברגע האמת. על כן, הצלחתו של האירוע והנאת האורחים תהיה תלויה בהפקה עצמה והניהול שלה. הדרך הבטוחה והיעילה ביותר להגיע לתוצאות המרשימות ביותר באירוע שלכם תהיה בפנייה אל חברת ניהול אירועים אשר תנצח על כל אותם הפרטים הקטנים שישתלבו לאירוע אחד חגיגי ומיוחד.

עבודתה של חברה זו תתמקד בראש ובראשונה בהגדרתם של צרכי האירוע בפרטי פרטים. זאת לרבות התאורה הרצויה והעיצוב של המקום, המוזיקה שתתנגן, הצלם והאטרקציות השונות אשר יוסיפו עניין וחיוכים רבים לכל חגיגה ייחודית. הגדרה מדויקת של כל הפרטים הקטנים יכולה להבטיח כי המכלול המשולב יתבצע בצורה המרשימה מכל ואתם תוכלו לזכות באירוע מיוחד שלא יישכח בקרוב על ידי האורחים שלכם.

חשוב לזכור כי מומלץ יהיה להעביר את תפקיד ניהול האירוע לאיש מקצוע מכיוון שמשימה זו דורשת התעסקות בנושאים שונים בו זמנית, לרבות סידורי לוגיסטיקה וניהול צוות העובדים של האירוע עצמו.

זוכים בשקט נפשי ובאירוע מושלם

בחירה בשירותיה של חברת דניאל מאור ניהול והפקה תהיה זו אשר תסיר דאגה מליבכם ותעניק לכם את השקט הנפשי שכל כך מגיע לכם. כך שחברתנו למעשה תלווה אתכם בכל שלב, החל מתכנון הקונספט הראשוני של האירוע, דרך הארגונים, השיחות עם הספקים ועיצוב המקום ועד ליום האירוע עצמו בו נעמוד לצדכם ונטפל בכל פרט קטן. זאת על מנת להבטיח בעבור כל לקוח ולקוח את האירוע המיוחד והמרגש ביותר.

הפקת אירועים עסקיים ופרטיים בצפון

יחס אישי יוצא מן הכלל
אירוע בלתי נשכח הופך לכזה הודות ליכולת של חברתנו לאפיין אותו בצורה המדויקת ביותר לצרכיו של הלקוח ולאופי האירוע. חברתנו מתמחה בבניית קונספט ייחודי לאירוע אשר יעביר את המסרים המבוקשים ויבטיח את החוויה המהנה ביותר בעבור כל אורח ואורחת.
התמקדות גם על הפרטים הקטנים
על מנת שהאירוע הבא שלכם יהיה המיוחד והמרשים מכל, חברתנו מקפידה לשים דגש על כל אותם הפרטים הקטנים. זאת החל מעיצוב המקום הנבחר, הקמת במה והצבתן של מערכות התאורה וההגברה, דרך בחירת תפריט משובח ועד לכל היבט אחר שנכלל במהלכו של האירוע.
ליווי מקצועי מהרגע קבלת אירוע עד סופו
חברתנו מעניקה את הליווי המלא בעבור כל לקוח. זאת מרגע הפגישה הראשונית והעלאת הרעיונות ועד ליום האירוע עצמו ויישום כל התכניות בשטח.

ניהול אירועים פרטיים

חתונות, ימי הולדת, מסיבות נישואין, נשפי סיום וכל אירוע חגיגי אחר בו תרצו להיות מלווים בחברים קרובים ומשפחה אוהבת ניתנים היום להפקה בעזרתה של חברת דניאל מאור – ניהול והפקה. חברתנו עושה שימוש בכלים שרכשה לאורך הדרך ומספקת את הפתרונות היצירתיים והאיכותיים ביותר בעבור כל צורך של האירוע.

ניהול אירועים עסקיים

אירועים עסקיים שונים לחלוטין מכל סוג אחר של אירוע. מטרתו היא להעביר מסר מסוים בו בזמן שיוצר את החוויה המהנה ביותר בעבור כל אחד מהמשתתפים באירוע. חברת דניאל מאור – ניהול והפקה, תסייע ביצירתו של אירוע בלתי נשכח אשר יענה על כל מטרה שלכם ותספק את כל הפתרונות המתאימים והשיווקיים על מנת שהאירוע יוכרז כהצלחה מסחררת.

ניהול אירועים המוניים

ניהול אירועים הוא אחד המקצועות היצירתיים והמספקים ביותר. זאת משום שאתם מלווים את תהליך העובדה שלב אחר שלב, ורואים את התוצאה הסופית מתגשמת בהצלחה. זאת, כאשר על פני האורחים מרוחים חיוכים גדולים של הנאה. בין אם מדובר בחתונות, ימי גיבוש או שמא מדובר באירועים אחרים, כדי שתוכלו גם אתם לקבל מענה מקצועי בתחום ניהול האירועים והפקתם, צרו קשר עם המומחים: חברת דניאל מאור ניהול והפקה. חברה זו הינה מהמובילות בארץ בתחום עיסוקה – כאשר האירועים בניהולה הותירו חותם גדול על האורחים. חברה זו מספקת את הפתרונות המתקדמים ביותר לכל צורך ודרישה.

ניהול אירועים והפקתם המקצועית

תחום ניהול אירועים והפקתם הינו עולם ומלואו – ומתבסס על שלל פרמטרים ודגשים. למעשה, תהליך עבודה זה מתבסס על הרבה מעבר לבחירת לוקיישן או הזמנת שירותי קייטרינג. בפועל, ישנו צורך במתן פתרונות לוגיסטיים מתקדמים; פתרונות שיאפשרו את קיום האירוע על הצד הטוב ביותר. כיום, ברור לכולנו כי סטנדרט הפקות האירועים הינו גבוה. בהתאם, ובין אם מדובר בחתונה, בר ובת מצווה, ימי גיבוש, אירוע לחג, כנסים מקצועיים או מסיבות השקה – כדי ליצור מעמד ייחודי ומושקע, על חברת ההפקה וניהול האירוע להתנהל כהלכה. בהתנהלות זו הכוונה היא לבחירת הקונספט לאירוע, תיאום בכל הנוגע אל המוזמנים לאירועים והושבתם, בחירת האטרקציות שילוו את האירוע ושילובם במעמד ברגע הנכון, מתן שירותי תאורה והגברה איכותיים ועוד.

ניהול אירועים עם חברת דניאל מאור

אין ספק, ניהול והפקה של אירועים הוא מקצוע הטומן בחובו סיפוק רב. מעבר לכך, מדובר בתחום עיסוק יצירתי, מעשי שמתבצע בשטח. מתעניינים בשירות מסוג זה? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת דניאל מאור ניהול והפקה. בין אם מדובר באירועים פרטיים או עסקיים, צוות עובדי החברה ישמח לעמוד לרשותכם – וללוות אתכם שלב אחר שלב, עד סיום האירוע המוצלח. מעבר לכך, החברה מתגאה בראייה כוללת ויצירתית, כאשר במקביל היא דוגלת בערכי המצוינות והאמינות.